bezmaksas piegāde
Visā Latvijā
Sazināties -

Felice

Felice
Autors: Dmitrijs Publicēts: 19.12.2018 Lasīts: 102 Komentāri: 0

   Felice zīmols tika radīts, domājot par jums - sievietēm, kuras vēlas izvēlēties - plašā krāsu un modeļu sortimentā, lai izvēlētos somu, kura ir vispiemērotākā jūsu gaumei un vajadzībām, bez simtiem eiro tērēšanas. Viens no šī zīmola uzdevumiem ir pierādīt, ka Polijas ražotāja sieviešu soma nedrīkst nozīmēt modeli “Made in China” vai “sliktākās alternatīvas” slavenajiem pasaules modes zīmoliem, kur jūs galvenokārt maksājat par preču zīmi.


   Virzoties uz iepriekš minēto mērķi, Felice rūpējas par mūsu somam un cenšas nodrošināt Jums plašu visu veidu modeļu izvēli: no mazas rokassomas, messengers līdz klasiskām un ekskluzīvām somam. Gandrīz visām no tām ir daudzas krāsu variācijas (kas vēl aizvien paplašinās), lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotu somu arī jūsu krāsu preferencēs.


   Felice somas tiek radītas tā, lai vienkāršotu to izmantošanu, paturot prātā to izturību. Protams, ņemot vērā to, kas jums patiešām ir svarīgi: pilnveidošana, kurai būtu jāslēpjās jūsu iecienītajā papildinājumā. Tāpēc Felice vienmēr cenšas pievienot sīkus elementus, kas ir  „austi” visā somas dizainā, lai jūs justos eleganti un pievilcīgi. Maigs, plāns Felice logo; apzeltīta apdare; smalka ķēde; lakota, spīdīga virsma vai kaut kas cits? - lēmums vienmēr ir jūsu.


   Sieviešu somas no Felice - tā ir laba izvēle, jo no projektēšanas stadijas, veidošanas etapā, dekorējot somu, Felice turpina domāt par jums. Mēs papildinām kolekciju ar dažādu veidu modeļiem, lai jūs varētu atrast to, kas lieliski atbilst jūsu redzējumam.


   Felice rada somas, ievērojot vienkāršu likumu - mēs esam uzticīgi tam, ka mēs nekad nenodosim klasiskās formas skaistumu un nepievienosim jaunākus no modes pasaules elementus. Mūsu mode, ar plašu krāsu paleti un daudzveidīgu dizainu, padara Felice somas par stilīgu papildinājumu jebkuram apģērbam. Mūžīgā elegance jūsu rīcībā.


   Felice ir elegants sieviešu somas zīmols, kas atbilst jūsu prasībām.

Tags: Felice, zīmols,

Saistītās ziņas

Komentāri

Rakstīt komentāru